Святкування Дня села Синьки

Дата: 06.07.2021 11:52

Фото без опису3 липня Синьки святкували  День села. На святі були присутні жителі, уродженці та гості Синьок. Завітали   також на свято і Благовіщенський  міський  голова  Віталій ДОВГОПОЛИЙ, заступники міського голови  Ігор МАКСЮТЕНКО та   Юрій ЛИТВИНЮК, які  разом зі старостою Лесею МАЗУР  привітали гостей та присутніх. Міський голова  вручив старості сертифікат на отримання ліхтарів вуличних.

У селі відбувся святковий концерт за участі сільських аматорів сцени, а у приміщенні Будинку  культури фотовиставка «Історія  рідного села»  та розіграш  безпрограшної  лотереї.

Для  дітей були організовані розваги, а для старших гостей святкове  частування козацькою юшкою, пирогами та смаженою картоплею. Завершалося свято вечірньою дискотекою.