Співбесіди з керівниками закладів освіти громади

Дата: 08.07.2021 09:29

Відповідно  до  плану  роботи    відділу  освіти  та  молоді   Благовіщенської  міської  ради    з 05    липня    по  07   липня  2021  року     відбулися   співбесіди   з  керівниками  закладів  освіти   громади   за  участі    Благовіщенського   міського  голови    Віталія   Довгополого ,  заступника   міського  голови  Ліни  Вербецької,  начальника   відділу  освіти  та  молоді  Володимира  Луценка ,   головного  спеціаліста  управління  фінансів  та  економічного  розвитку  міської  ради   Тетяни  Солодчук,    по  питаннях    підготовки    закладів   загальної  середньої  освіти ,  закладів     дошкільної  освіти ,  позашкільних    закладів   до  нового  навчального   року.

Проведений   моніторинг  фінансового  ресурсу    на п предмет  його  достатності    до  кінця   2021  року,   стан   виплати   відпускних  та  оздоровчих  педагогічним     працівникам,  проведений  розподіл    коштів   на   нову   українську   школу    та  визначено  потребу   у  спів фінансуванні.