Відродження міні-футболу у Благовіщенській територіальній громаді

Дата: 08.07.2021 09:50

Фото без описуОрганізація культурного дозвілля населення та загального оздоровлення молоді є одним із завдань відділу культури, молоді та спорту Благовіщенської міської ради. Однією із складових цього завдання, є розвиток міні-футболу в Благовіщенській територіальній громаді. Наразі триває Чемпіонат Благовіщенської  міської територіальної громади з міні-футболу, учать у якому беруть команди «Олімп», «Мілан», «Мілан-2», «Інтер», ветеранів, села Йосипівка, села Великі Трояни. Футбольні матчі проходять на майданчиках зі штучним покриттям у Великих Троянах (перший, другий, пятий тури), Лозуватій (четвертий тур) та на гандбольному майданчику Благовіщенського (третій тур) по суботах за згодою учасників команд і суддівської колегії (Андрія Білоконя, Олександра Лихенка, Дениса Броварчука), початок змагань об 11:00. Фінал чемпіонату припадає на вересень місяць.

З ініціативи міського голови Віталія ДОВГОПОЛОГО  проведено міський турнір з міні-футболу, в якому взяли участь 4 команди: «Олімп», «Інтер», команда ветеранів та команда Благовіщенського професійного ліцею. Відкрили турнір міський голова Віталій Довгополий та голова Благовіщенської федерацію футболу Сергій ПЛУТАР. Після завершення заходу, учасників турніру нагороджено призами та грошовою винагородою.