Ювіляри року

Дата: 08.07.2021 16:05

8 липня відзначається 85 років з дня народження відомого українського письменника Валентина Чемериса.

Творча спадщина Валентина Чемериса дуже велика, вона вміщує різножанрові твори: гумористично-сатиричні, історичні, пригодницько-фантастичні, автобіографічні, твори для дітей. Письменник порушує одвічні проблеми любові, вірності, боротьби за справедливість, виховання духовної особистості.

До цієї дати на абонементі Благовіщенської бібліотеки для дорослих у рубриці «Ювіляри року» розгорнута книжкова виставка творів «Письменник багатогранного таланту». Валентин Чемерис відомий насамперед як автор історичних романів. З найвідоміших «Ордер на любов», «Фортеця на Борисфені», «Генерали імперії», «Смерть Атея», «Ольвія» та інші. А повість про перше кохання «Вітька + Галя» вивчається на уроках української літератури в школі.

Благовіщенська бібліотека для дорослих запрошує переглянути ці та багато інших цікавих книг.