Обстеження сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Дата: 16.07.2021 08:48

Фото без описуСоціально незахищені особи/сім'ї, які опинилися в складних життєвих обставинах і потребують соціальної допомоги, постійно перебувають під наглядом Центру соціальних служб Благовіщенської міської ради, який надає соціальні послуги з метою виходу даних сімей з кризового становища, забезпечення повноцінних умов для проживання та виховання дітей.

15 липня працівники Центру спільно з представником служби у справах захисту дітей відвідали 6 сімей, в яких виховується 11 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Здійснено 5 перевірок цільового використання коштів при народженні дитини, не цільового використання коштів не виявлено.

Працівники обстежили, склали акти відвідуваня сімей та провели з ними бесіди щодо відповідальності батьків за неналежне виконання ними батьківських обов'язків, створення належних умов для виховання та розвитку дітей. Окремо з батьками проведено роботу щодо профілактики залежностей.