Відбулося спільне засідання постійної комісії Благовіщенської міської ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, культури, молоді, фізкультури і спорту, з питань промисловості, підприємництва, сфери послуг, житлово-комунал

Дата: 21.07.2021 10:47

Відбулося спільне засідання постійної комісії Благовіщенської міської ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, культури, молоді, фізкультури і спорту, з питань промисловості, підприємництва, сфери послуг,  житлово-комунального господарства та комунальної власності. Як завжди, у присутності міського голови,  секретаря та запрошених розглянуто ряд передсесійних питань:

- про обрання секретаря постійної комісії  з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення культури, молоді, фізкультури і спорту, - інформував голова постійної комісії Сергій Васильович Плутар;

- про затвердження Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2021-2023 роки ознайомлювала Наталія Костянтинівна Футоран, - начальник служби у справах дітей міської ради;

- про затвердження Програми "Обдаровані діти" на 2021-2025 роки та Положення про преміювання обдарованої учнівської молоді та педагогів, які підготували призерів закладів освіти громади;

- про внесення змін до Статуту Інклюзивно-ресурсного центру Благовіщенської міської ради;

-про надання згоди на списання твердопаливних котлів Данилово-Балківській гімназії Благовіщенської міської ради;

- про надання згоди на списання твердопаливного котла Лозуватському закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Благовіщенської міської ради. Із зазначених питань інформував начальник відділу освіти та молоді міської ради  Володимир Борисович Луценко.

-  Про затвердження Програми з охорони та збереження об'єктів культурної спадщини на території Благовіщенської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, -  інформував Андрій Валерійович Куцерда, - начальник відділу культури туризму та спорту міської ради.

- Про намір щодо надання в оренду комунального майна (частини будівлі гаража), -  ознайомив головний лікар Благовіщенської лікарні Леонід Михайлович Семко.

Усі питання розглянуто та рекомендовано міському голові внести на розгляд сесії міської ради, яка відбудеться 30 липня 2021 року.