Дата: 22.07.2021 14:50

Фото без описуВідбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В присутності членів комісії та запрошених заслухано заступника міського голови Литвинюка Юрія михайловича по питанню  наслідків негоди, яка відбулася 20 липня 2021 року з 17:30 по 18:30 в звязку з сильною зливою та шквальним вітром в селах Дельфінове, Луполово та Кошаро-Олександрівка. З інформації заступника міського голови стало відомо, що 21 липня 2021 року комісійно було обстежено 22 домоволодіння, які постраждали внаслідок негоди та складено акти встановлення факту нанесення збитків власникам домоволодінь. Вирішено виділити матеріальну допомогу всім постраждалим від негоди.