Нарада з представниками служби автомобільних доріг у Кіровоградській області.

Дата: 22.07.2021 16:51

Фото без опису22 липня у приміщенні міської ради відбулася нарада з представниками служби автомобільних доріг у Кіровоградській області. На зустрічі були присутні перший заступник служби автомобільних доріг Василь Степанович Симканич, провідний інженер відділу якості технічного контролю та нових технологій В'ячеслав Васильович Лабан, представник проектної організації Сергій Миколайович Якубенко, міський голова Віталій Петрович Довгополий,  заступник міського голови Юрій Михайлович  Литвинюк, начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Олександр Сергійович Архіпов, начальник відділу земельних ресурсів Наталія Анатоліївна  Музика та начальник сектору поліцейської діяльності №2 (м. Благовіщенське) Голованівського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Заєц Євген Миколайович. Метою зустрічі було обговорення питання капітального ремонту ділянки дороги Київ-Одеса, яка проходить через територію Благовіщенської громади. Капітальний ремонт дороги  планується провести за рахунок коштів Європейського Банку реконструкції та розвитку. На нараді обговорено питання  забезпечення безпеки дорожнього руху на ділянках міжнародної траси М-05, згідно міжнародних норм та вимог Європейського Банку реконструкції та розвитку. У результаті тригодинної зустрічі обговорено питання можливості заміни віднесених лівосторонніх поворотів на транспортні та пішохідні переходи на  ділянках траси та  розглянуто можливість залучення прилеглих ділянок для реалізації зазначеного. Міський голова Віталій Довгополий подякував присутнім за участь у нараді та висловив сподівання на  ефективну  співпрацю та плідну роботу і на те, що пропозиції міської ради будуть максимально враховані представниками служби автомобільних доріг у Кіровоградській області під час проектних робіт.