Дата: 26.07.2021 13:56

Фото без описуВідбулося чергове засідання постійної комісії з питань містобудування, будівництва, АПК та земельних відносин й охорони природи. Розглянуто наступні питання:

1. - Про внесення доповнень у рішення сесії Благовіщенської міської ради від 09 квітня 2021 року № 128 "Про перелік земельних ділянок комунальної власності, права на які виставлятимуться на земельні торги окремими лотами у 2021 році".

- Про внесення змін до договору оренди землі від 20.10.2009 року № 725.

1. - Про інвентаризацію масиву земель сільськогосподарського призначення.
  2. - Про внесення змін в рішення.
  3. - Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
  4. - Про поновлення (продовження) договорів оренди землі на новий строк.
  5. - Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  6. - Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.
  7. - Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.
  8. - Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки.
  9. - Про передачу в оренду земельних ділянок.
  10.  - Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.
  11. - Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  12. - Про відмову у наданні земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  13. - Про розгляд заяви гр. Терновенко Альони Володимирівни.
  14. - Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
  15. - Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом зміни цільового призначення.
  16. - Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
  17. - Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання земельних ділянок у власність.
  18. Всі питання розглянуто та рекомендовано міському голові Віталію Довгополому внести питання на розгляд сесії міської ради.