Чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

Дата: 30.07.2021 17:04

Фото без описуСьогодні в приміщенні міської ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради. На засідання вносились наступні питання:

1 Про   актуальні питання у сфері містобудівної діяльності .

2. Про затвердження заходів по відзначенню у 2021 році та на період до 2025 року у Благовіщенській міській територіальній громаді Дня пам'яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

3. Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Благовіщенська лікарня» Благовіщенської міської ради.

4. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування дітям Горніцькому С., Горніцькому О., Горніцькому В.

5. Про надання дозволу на здійснення правочинів.

6. Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії та визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території  Благовіщенської міської територіальної громади.

7. Про взяття на квартирний облік

8. . Про надання дозволу на видалення зелених насаджень у с. Синьки.

9. Про внесення змін до штатного розпис та затвердження штатного розпису БМП «Комунальник».

10. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

11. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративної послуги, що надається відділом ЖКГ, містобудування та архітектури через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Благовіщенської міської ради.

12. Про адміністративні послуги, що надаються відділом  земельних ресурсів міської ради.

13. Про колегію відділу освіти та молоді Благовіщенської міської ради та затвердження її складу.

14. Про роботу трудового архіву Благовіщенської міської ради з 1 січня по 31 липня 2021 року, виконання фінансового плану та затвердження  перспективного плану роботи підприємства на серпень-грудень 2021 року.

15. Про розгляд протоколів про адміністративні правопорушення.

17. Про затвердження графіка роботи об’єкта торгівлі.

18. Про внесення змін  до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.07.2021 року № 83.

19. Про надання дозволу на перепоховання.

Всі питання розгянуто та прийнято.