Шановні жителі Благовіщенської територіальної громади!

Дата: 20.08.2021 10:09

Фото без описуДепутатський корпус, виконавчий комітет та старости Благовіщенської міської ради вітають вас із Днем незалежності – світлим святом Української Державності. Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією. День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

У ці спекотні серпневі дні календар історії відраховує 30-у річницю незалежності України. Нелегкими і далеко не безхмарними видалися ці роки. Довелося йти важким шляхом соціально-економічних перетворень, створювати практично заново державні інститути, нові правила і стандарти життя. Ми усі маємо багато планів, сподівань. Нехай же всі вони справдяться і над нашою державою засяє сонце миру, а в житті кожного побільшає добра. Так буде, якщо всі ми докладемо спільних зусиль для збереження та розбудови нашої рідної України! Бажаємо незламної віри в щасливу долю України!Зі святом вас!