Відбулось спільне засідання постійних комісій міської ради

Дата: 25.08.2021 11:04

Двадцять п'ятого серпня в залі засідань  міської ради відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, культури, молоді, фізкультури і спорту, з питань промисловості, підприємництва, сфери послуг,  житлово-комунального господарства та комунальної власності. Під головуванням голови постійної комісії міської ради Сергія Васильовича Плутаря розглянуто наступні питання:

- Про  затвердження «Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання у Благовіщенській школі мистецтв» та погодження розмірів батьківської плати за навчання;

- Про внесення змін до Статуту Інклюзивно-ресурсного центру Благовіщенської    міської ради;

-   Про намір щодо надання в оренду комунального майна (частина приміщення              будівлі дитячого відділення  КНП «Благовіщенська лікарня»);

- Про передачу основних засобів  з балансу КНП «Благовіщенська лікарня»                         Благовіщенської міської ради на баланс Благовіщенського міського підприємства «Комунальник»;

- Про реорганізацію комунального підприємства «Нива» Кам'янокриничанської                 сільської ради.

Розглянуті питання рекомендовано внести на розгляд сесії міської ради.