Потрібна допомога!

Дата: 27.08.2021 12:01

Благодійна організація «Благодійний фонд «Світло в тобі» реалізує Всеукраїнський проект «Країна добрих сердець», ініційований волонтерами та батьками Єгора Кудрявського з Броварів, який має рідкісне генетичне захворювання – СМА (спінальна м’язова атрофія) 2 типу. Родина хлопчика вже понад 10 місяців бореться зі смертельною недугою та самотужки їм не впоратись. Тільки підтримка добрих сердець з усіх куточків України зможе врятувати малюка, якому лише 1 рік та 8 місяців. Збір ведеться на найдорожчий у світі препарат «Zolgensma», вартість якого 1870000 доларів. Силами волонтерів та небайдужих людей зібрано 1066666 доларів. Та часу на збір коштів для оплати рахунку з клініки Children’s Hospital of San Antonio (США) майже не залишилося, оскільки ліки малюку потрібно надати до того, як йому виповниться 2 роки. Це головна вимога для проходження лікування препаратом «Zolgensma». Таким чином потрібно зібрати ще 803 334 долари, щоб Єгорчик отримав шанс на життя, зробив свій перший крок та мав дитинство, як  і всі звичайні малюки.

Реквізити для допомоги: 5168 7573 5840 7031 або 4149 4993 4285 8485 Кудрявські Анна і Руслан.

З детальнішою інформацією можна ознайомитися за посиланням: https://svitlo-v-tobi.pp.ua/project