До Дня вшанування пам’яті захисників України

Дата: 27.08.2021 13:23

Фото без описуУказом Президента України від 23 серпня 2019 року «Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» 29 серпня Україна проводить День вшанування пам’яті захисників України.  Саме на 29 серпня 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли, у результаті протистояння російським військам, українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

До цієї дати у Благовіщенській бібліотеці для дорослих оформлено книжкову виставку «Вірні присязі та принципам».  До уваги читачів представлені  книги, які розповідають про військові події на Сході України та героїзм наших захисників.  Тисячі українців віддали своє життя, захищаючи незалежність нашої країни, серед них і наші земляки: Алєксєєв Микола Васильович, Бойко Юрій Миколайович, Сніцар Павло Леонідович, Савченко Олександр Юрійович, Побережць Роман Борисович, Харті Вадим Миколайович, Музика Артур Сергійович, Бондар Олександр Вікторович, Кушнір Ігор Леонідович.

Пам’ятаємо та шануємо… Герої не вмирають – вони завжди житимуть у нашій пам’яті та спогадах.