Розширене засідання колегії відділу освіти та молоді

Дата: 28.08.2021 08:37

Фото без опису27  серпня 2021 року в приміщенні Будинку культури  проведено розширене засідання колегії відділу освіти та молоді Благовіщенської міської ради  «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в  2020/2021 навчальному році та пріоритетні завдання на 2021/2022 навчальний рік», в якій взяли  участь Благовіщенський міський голова Віталій Довгополий,  заступник міського голови Ліна Вербецька,  керівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної  освіти та їх заступники,  працівники відділу освіти та молоді міської ради.

Розпочався захід цікавим та  яскравим   привітанням, що підготували учні та педагоги Благовіщенського НВК №1.   Здійснено нагородження   колективів Великотроянівського ЗДО «Барвінок», Кам’янобрідського ЗДО «Зірочка», Лозуватського ЗДО «Буратіно», Шамраївського ЗДО «Ромашка», Вільхівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Великотоянівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Камянобрідської та Синьківської гімназій   за найкращу підготовку закладів освіти до нового навчального року. Прийнято в педагогічний колектив громади  молодого вчителя  початкових класів   Юлію Блажко,  відзначено ювілярів та представлено  новопризначених керівників закладів загальної середньої освіти.

Міський голова Віталій Довгополий привітав присутніх  із початком навчального року та подякував  за плідну працю у непростих умовах, які склалися у 2020/2021 навчальному році.   Далі начальник відділу освіти та  молоді Благовіщенської міської ради  Володимир Луценко доповів про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти  в 2020/2021 навчальному році, відзначив досягнення, позитивне в роботі педагогічних колективів, а разом із тим загострив увагу на помилках та упущеннях у роботі, намітив шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед освітянами.

В обговоренні важливих освітянських питань взяли також участь: директор  Великотроянівського закладу дошкільної освіти «Барвінок» Оксана Мельник проаналізувала надання освітніх послуг закладом дошкільної освіти; заступник директора з навчально-виховної роботи Благовіщенського НВК №1 Марина Луценко поділилася досвідом  з організації дистанційного навчання;  директор Благовіщенського ІРЦ Катерина Баланюк  розповіла про основні завдання та організацію роботи ІРЦ в супроводі дітей з особливими освітніми потребами;  директор Синьківської гімназії Наталія Паламарчук презентувала  роботу закладу  із  впровадження   Концепції «Нова українська школа»; директор Благовіщенського НВК №2 Олександр Чучаєв, який ознайомив  присутніх з новаціями в організації харчування учнів; директор Благовіщенського ЦДЮТ Тамара Борисенкова основну увагу акцентувала  на розвиток творчого потенціалу учнівської молоді.

За підсумками колегії  визначені пріоритетні завдання роботи відділу освіти та молоді  міської ради, закладів освіти  в 2021/2022 навчальному році.