До уваги жителів Благовіщенської територіальної громади!

Дата: 02.09.2021 09:56

Рішенням виконавчого комітету Благовіщенської міської ради від 27.05.2021 року № 75 створено Координаційну раду з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, затверджене положення про Координаційну раду, її складу, визначено координатором із зазначених питань заступника міського голови.

За перше півріччя 2021 року проведено одне засідання координаційної ради, прийняті відповідні рішення.

Питання протидії домашньому насильству належать до повноважень відділу праці та соціального захисту населення міської ради.

Телефон для звернень 0683325373.

Крім того, з метою  профілактики,  подолання та/ або мінімізації негативних наслідків складних життєвих обставин громадян Благовіщенської територіальної громади,  здійснюються заходи фахівцями центру соціальних служб міської ради.