День фізкультури та спорту.

Дата: 11.09.2021 20:05

Фото без описуДень фізкультури та спорту в громаді  відзначався протягом минулого тижня. У четвер та пятницю учні та викладачі  Благовіщенських навчально-виховних комплексів №1 та №2,  працівники міської ради, а також вчителі та учні сіл громади у рамках соціального проекту "Активні парки - локації здорової України",  ініційованої Президентом України, провели танцювально-спортивні  руханки на свіжому повітрі, спортивні ігри та змагання. Працівники дитячо-юнацької спортивної школи організували турнір "Зустріч поколінь", у якому взяли участь п'ять команд різного віку.  На змаганнях був присутній Юрій Клавдійович Скрипник - срібний та бронзовий призер першості України у турнірах "Стрімкий м'яч", багаторазовий чемпіон області, який вручив комплект нової форми та гандбольні м'ячі учасникам з нагоди "Дня фізкультури та спорту" .