Особистий виїзний прийом громадян в с. Синицівка та с. Богданове.

Дата: 14.09.2021 16:26

Відповідно до затвердженого графіка прийому громадян, міський голова Віталій Довгополий 14 вересня 2021 року провів особистий виїзний прийом громадян в с. Синицівка та с. Богданове.

До міського голови звернулося 9 жителів с. Синицівка, які піднімали питання ремонту дорожнього покриття вулиць, водовідведення, ремонту пам’ятника та роботи ФАПу і щодо закриття поштового відділення.

В с. Богданове звернулось четверо жителів села, які піднімали питання освітлення вулиць села, оформлення земельної ділянки та закриття поштового відділення.

На всі звернення надано чіткі роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства та дано доручення окремим структурним підрозділам міської ради щодо вирішення озвучених питань. Також у ході робочої поїздки міський голова відвідав заклади освіти, культури та медицини сіл.