Особистий виїзний прийом громадян в с. Сабатинівка.

Дата: 16.09.2021 16:01

Фото без описуВідповідно до затвердженого графіка прийому громадян, міський голова Віталій Довгополий 16 вересня 2021 року провів особистий виїзний прийом громадян в с. Сабатинівка.

До міського голови звернулося 6 жителів с. Сабатинівка, які піднімали питання закриття поштового відділення, правомірності використання земельних ділянок, використання коштів міського бюджету для
с. Сабатинівка, надання матеріальних допомог жителям громади, нарахування пенсії, сортування сміття, оздоровлення пільгових категорій дітей та оформлення спадщини.

На всі звернення надано чіткі роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства та дано доручення окремим структурним підрозділам міської ради щодо вирішення озвучених питань. Також у ході робочої поїздки міський голова відвідав заклади освіти, культури та медицини села.