ДЕНЬ РЯТІВНИКА.

Дата: 17.09.2021 09:34

День рятувальника — професійне свято тих, хто рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм, справжніх героїв, які здійснюють дійсно шляхетні та сміливі вчинки, але скромно кажуть, що це всього-на-всього їхня робота. Благовіщенська міська рада вітає всіх рятівників з їх професійним святом та бажає їм міцного здоровя, довгих літ життя, натхнення на кожен робочий день та професійного зростання.

Так в цей день заступник міського  голови Ліна Іванівна Вербецька привітала працівників 26 Державної пожежно-рятувальної частини        3-го  Державного пожежно–рятувального загону Головного Управління Державної Служби з Надзвичайних Ситуацій в Кіровоградській області з професійним святом та вручила грамоти Благовіщенської міської ради СОКОЛЮКУ Андрію Віталійовичу - водію 26 Державної пожежно-рятувальної частини і диспетчеру частини ЗАГАЛЬСЬКІЙ Оксані Миколаївні.