Відбулось  засідання комісії з питань захисту прав дітей   Благовіщенської міської ради

Дата: 17.09.2021 11:53

Фото без описуЗ метою захисту прав та законних інтересів дітей 16.09.2021р.   відбулось  засідання комісії з питань захисту прав дітей   Благовіщенської міської ради  під головуванням заступника міського голови Вербецької Л.І. На комісії розглянуто звернення громадян щодо надання висновку про доцільністьпозбавлення батьківських прав, дозволу на вчинення правочину, щодо продажу житлового будинку, що належить на праві власності неповнолітньому,  питання про  вчинення правочину оформлення спадщини,  питання про дітей, влаштованих на цілодобове перебування до закладів спеціальних шкіл та питання умов проживання дитини-інваліда, що перебуває під опікою.