Відбулося громадське обговорення

Дата: 21.09.2021 15:18

Фото без опису 21 вересня 2021 року відбулося громадське обговорення щодо  врахування громадських  інтересів  у проекті капітального ремонту автомобільної дороги державного значення М-05 Київ – Одеса – внесення змін до проектів ремонту з коригуванням меж земельних ділянок та будівництва транспортних розв’язок/дворівневих пішохідних переходів та розміщення придорожніх точок торгівлі, що стосуються територій населених пунктів територіальної громади, які мають виїзд на автомобільну дорогу державного значення.  Фото без опису

Представники служби автомобільних доріг у Кіровоградській області  повідомили громадськості та міському голові, що за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку заплановано провести  капітальний ремонт  автомобільної дороги державного значення М-05 Київ – Одеса у межах Кіровоградської області. Однією з основних вимог аудиторів є безпека дорожнього руху, а саме: ліквідація віднесених лівих розворотів. Альтернативою, яка внесена на розгляд громадських обговорень, є будівництво розв’язок  по типу «підкова» біля поворотів на с. Синьки, с. Богданове, та с. Кошаро-Олександрівка.