Рейд «Урок» в населених пунктах громади с. Сабатинівка, с. Синицівка та с. Богданове.

Дата: 22.09.2021 10:53

З метою профілактики дитячої бездоглядності, безпритульності, жебракування, правопорушенням та іншим негативним проявам в дитячому середовищі 21.09.2021 року службою у справах захисту дітей здійснено рейд «Урок» в населених пунктах громади с. Сабатинівка, с. Синицівка та  с. Богданове. Відвідано сім'ї, діти в яких перебувають в складних життєвих обставинах, проведено бесіду з батьками та попереджено щодо відповідальності по ст..184 Сімейного Кодексу України та ст.. 166 Кримінального Кодексу України.

Проведено бесіди з дітьми щодо систематичного відвідування навчальних закладів, дотримання особистої гігієни та негативного впливу шкідливих звичок на розвиток молоді.