«Вересневі самоцвіти»

Дата: 24.09.2021 15:00

Фото без опису24 вересня 2021 року в рамках відзначення 51 Всеукраїнського свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» у Центрі культури і дозвілля Благовіщенської міської ради відбувся фестиваль театрального мистецтва «У променях театру».

Фото без опису

Взяли участь 12 театральних колективів і театрів малих форм закладів культури Благовіщенської територіальної громади, які презентували постановки українських класиків та сучасних авторів.

Фото без опису

За рішенням журі Дипломами за зайняте І місце нагороджені: театральний колектив «Самоцвіти» Йосипівського СБК,  «Оберіг» Кам’янокриничанського СБК, ТМФ «Сатира» Синьківського СБК, ТМФ «Імпульс» Кошароолександрівського СК;

Фото без опису

ІІ місце – театральні колективи «Міраж» Шамраївського СБК, «Оберіг» Сабатинівського СБК, «Надія» Великотроянівського СБК, «Перевесло» Вільхівського СБК, «Веселка» Новоселицького СБК;

Фото без опису

ІІІ місце – театри малих форм «Промінь» Кам’янобрідського СБК,  «Прем’єра» Мечиславського СБК, «Сузір’я» Богданівського СБК.

Фото без опису

Дипломами за кращі жіночі ролі відзначені: Людмила Павлюк ( ТМФ «Сатира» Синьківського СБК), Олена Тиховська ( ТК «Веселка» Новоселицького СБК), Любов Коцюруба ( ТМФ «Перевесло» Вільхівського СБК)