Дорогі наші ветерани та представники старшого покоління!

Дата: 01.10.2021 08:45

Посивіли ваші скроні, від турботи про дітей. Шану праці, шану долі віддаємо ми в цей день. Хай рясним буде суцвіття у саду що ви садили. Зичим миру, довголіття Щастя, радості і сили.

Фото без опису

1-го жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в нашій державі ще й День ветерана.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, а їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм це нерозривний місток, який з’єднує покоління.

Турбота та піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого краю і держави.

Цей день дає можливість засвідчити глибоку повагу до найстарших представників нашої громади.

Чимало випробувань, болю і втрат довелося вам пережити та зберегти гідність, віру і любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!

Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!