Всесвітній День вчителя.

Дата: 05.10.2021 09:33

Фото без опису  Незмінно в першу неділю жовтня День вчителя відзначають в Україні. Свято з’явилося в 1994 році як Всесвітній день вчителя (World Teaches ’Day). Це професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти — день, у який відзначається роль і заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях.

Історичною передумовою для запровадження Дня вчителя стала Спеціальна міжурядова конференція про статус вчителів (Special Intergovernmental Conference on the Status of Teachers), яка відбулася 5 жовтня 1966 року в Парижі. У результаті представниками ЮНЕСКО і Міжнародної організації праці був підписаний документ «Рекомендації, що стосуються статусу вчителів» (Recommendation concerning the Status of Teachers).

Благовіщенська міська рада поздоровляє всіх вчителів з цим днем та бажає наснаги в нелегкій роботі, слухняних та здібних до навчання учнів, професійного росту та успіхів по життю. Нехай Ваша освітянська дорога не буде тернистою, а кожен день буде світлий та радісний.