День юриста.

Дата: 08.10.2021 12:15

Фото без опису Сьогодні, 8 жовтня, своє професійне свято в Україні відзначають юристи. Воно встановлене указом президента країни від 16 вересня 1997 року й об'єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців.

Юрист – це не професія, а покликання людини. Це людина, яка зможе розв'язувати будь-яку проблему. І саме в цей день ви відзначаєте професійне свято. Благовіщенська міська рада поздоровляє  Вас з цим днем та бажає успіхів, удачі та добробуту. Нехай Ваша робота завжди приносить Вам задоволення і користь навколишнім, і всі Ваші заповітні мрії збуваються. Спасибі Вам за професіоналізм і турботу про людей!