Засідання міської комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 08.10.2021 14:07

Фото без опису 8 жовтня  2021 року  міський голова провів засідання міської комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядку денному розглянуто питання:

1. Про стан підготовки до роботи в надзвичайній ситуації під час погіршення погодних умов в осінньо - зимовий період  2021/2022 роках;

2.  Про порядок організації роботи соціальної сфери закладів громади.

Фото без опису

На засіданні міської  комісії обговорили готовність всіх відомств до дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, готовність сил та засобів до роботи в осінньо – зимовий період 2021-2022 роках на території міської територіальної громади, можливість залучення  техніки, яка буде задіяна в осінньо-зимовий період.

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення міська комісія вирішила:

Визначити обсяги та створити матеріальні резерви, закрема пально-мастильних матеріалів для використання їх під час можливих надзвичайних ситуацій. В осінньо-зимовий період 2021-2022 роках.