У Благовіщенському вшанували захисників та захисниць

Дата: 14.10.2021 13:28

Фото без опису14 жовтня, у християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці святкують День захисників і захисниць України та День козацтва. Голова Благовіщенської територіальної громади, представники різних відомств, підприємств, громадських організацій, жителі та гості громади вшанували пам’ять добровольців, волонтерів, медиків, військовослужбовців та представників силових структур, які загинули за територіальну цілісність і незалежність України, зокрема, наших земляків, покладанням квітів до пам’ятного знака Борцям за волю України.

У вітальному слові Віталій Довгополий подякував військовослужбовцям, які захищають нас нині на сході країни, та закликав пам’ятати завжди тих, хто віддав життя за наше майбутнє та шанувати подвиг героїв, які боролися за волю України. Хвилиною мовчання вшанували присутні Алєксєєва Миколу Васильовича, Бойка Юрія Миколайовича, Бондаря Олександра Вікторовича, Кушніра Ігоря Леонідовича, Музику Артура Сергійовича, Побережця Романа Борисовича, Савченка Олександра Юрійовича, Сніцаря Павла Леонідовича, Харті Вадима Миколайовича. Міський голова Віталій Довгополий, заступник голови Ігор Максютенко та представник місцевої громадської організації “Спілка учасників бойових дій антитерористичної операції” Геннадій Білоус подякували матерям та дружинам загиблих земляків, передавши їм матеріальну допомогу.

Зі святом жителів територіальної громади піснями привітали Володимир Батенко, Єлизавета Литвин, квартет «Акорд».