Шановні працівники та ветерани соціальної сфери!

Дата: 05.11.2021 11:04

Фото без описуУ першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Благовіщенська міська рада, виконавчий комітет, старости  вітають вас із професійним святом! Працівники соціальної сфери — це люди, які присвятили своє життя добрій і благородній справі - роботі з людьми. Сенс вашої професії полягає в наданні повсякденної допомоги тим, хто її потребує. Ви піклуєтеся про ветеранів, інвалідів, літніх людей, дітей, багатодітні сім'ї і всіх, хто опиняється у важкій життєвій ситуації. Щодня на ваші плечі лягають проблеми сотень людей, яким просто необхідна допомога і підтримка. Пенсії, допомоги та пільги, соціальна підтримка — все це знаходиться під вашою опікою і захистом.

Дякуємо усім вам за працю, сповнену гуманізму, милосердя і тепла. Бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя і людської вдячності.