Засідання спостережної комісії

Дата: 17.11.2021 09:03

16 листопада 2021 року у приміщенні міської ради відбулося засідання спостережної комісії, на якому розглянуті питання про проведення роботи з особами, звільненими з місць позбавлення волі, та особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі на території с.Мечиславка та с.Камяний Брід; ознайомлено членів комісії зі змінами до Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк; розглянуто повідомлення-запити, подані Голованівським районним  сектором  № 5 філії державної  установи «Центр пробації» в Кіровоградській області .

За результатами проведеної роботи прийняті рішення та рекомендації