Позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 19.11.2021 13:22

На позачерговому засіданні міської  комісії обговорили готовність всіх відомств до дій в умовах можливого відключення від електроенергії закладів соціальної сфери Благовіщенської міської територіальної громади.

З метою забезпечення безперебійного електропостачання закладів соціальної сфери, а особливо охорони здоров'я, які в своєму складі мають відділення (палати) інтенсивної або реанімаційної допомоги, а також надають допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, доручено керівникам вказаних закладів  перевірити технічний стан систем електропостачання, їх спроможність забезпечити необхідну потужність для функціонування медичного обладнання (реанімаційне обладнання, апарати ШВЛ, кисневі концентратори тощо)

Крім того, доручено невідкладно провести протиаварійні тренування з працівниками даних  закладів щодо дій у разі виникнення аварійних ситуацій та аварій на підприємстві з метою набуття навичок швидкого підключення резервних джерел електропостачання.