У рамках акції «16 днів проти насильства» проведено захід «Річ у тім 2.0»

Дата: 02.12.2021 14:16

Фото без описуУправлінням превентивної діяльності ГУНП в Кіровоградській області у рамках акції «16 днів проти насильства» проведено захід «Річ у тім 2.0», участь у якому взяли заступник міського голови Ліна Вербецька, працівники міської ради, культури та освіти, центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді,   Благовіщенського професійного ліцею та національної поліції.

Фото без опису

Даний захід, зокрема виставка, привернув увагу жителів міста, оскільки піднімалася важлива тема домашнього насильства, протидії йому, розкрито поняття психологічного, економічного, сексуального та фізичного насильства, злочинів ненависті. Проінформовано присутніх як діяти та куди звертатися особам, які стали жертвами насильства, де отримати правову консультацію.

Фото без опису