Вдячний за привітання

Дата: 03.12.2021 14:41

Фото без описуШановні друзі з  Благовіщенського, я  був  безмежно радий вашим побажанням  до дня народження та численним подарункам, які ми забрали з Мюнхена напередодні. Особливо мені приємні газетні публікації, у яких висловлювалася вдячність за благодійну допомогу від жителів громади. Все це  прояв великої поваги  до мене  та до всіх людей у Німеччині, які зробили свій внесок у гуманітарну допомогу. На жаль, я досі не можу поїхати в Україну. Мені дуже шкода, але я прошу вашого розуміння з огляду на поточну ситуацію в умовах пандемії коронавірусу. Я сподіваюся і бажаю, щоб одного дня ми могли знову зустрітися особисто, я з нетерпінням чекаю зустрічі з вами. Перш за все бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я у ці важкі дні.
Щиро вітаю вас усіх. Я завжди з вами в думках.
Доктор Йозеф Ціглер.