Зустріч з активістами інвалідного руху та громадськими організаціями.

Дата: 03.12.2021 15:41

Фото без опису03 грудня 2021 року  в залі засідань міської ради відбулася зустрічі з активістами інвалідного руху та громадськими організаціями з нагоди відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю під головуванням заступника міського голови Ліни Вербецької.

Про надання медичної допомоги особам з інвалідністю у громаді проінформували головні лікарі КНП «Благовіщенська лікарня»  Леонід Семко та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»     Ірина Данильченко.

Про стан надання соціальних послуг  проінформувала директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради.

Про проблемні питання, які виникають у осіб з вадами зору проінформувала голова правління ТПО УТОС Марина Нестеренко.

За результатами зустрічі прийняті відповідні рішення та доручення.