Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, дорогі ветерани!

Дата: 06.12.2021 08:16

Фото без описуДень Збройних Сил України – свято самовідданих, сміливих і сильних духом людей, котрі з гордістю присягають на вірність Батьківщині і своєму народові. Саме такі люди, ризикуючи власним життям, забезпечують спокій і затишок в українських родинах, багатьом даруючи надію на возз’єднання з родинами чи повернення в рідні домівки.
Виконавчий комітет, депутатський корпус, старости Благовіщенської міської ради щиро вітають всіх військовослужбовців і зичуть незламної сили духу і віри у свої сили, відчуття гордості від здобутого та надійного тилу.
Своїми щоденними титанічними зусиллями ви даруєте надію і наближаєте мирне небо над всією Україною.
У ваших руках – добробут українського народу. Нехай попереду будуть тільки перемоги!
Зі святом!