![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/05402697/8432e4912061c6e115400da41d25c1c4.jpg)
Виконавчий комітет, депутатський корпус, старости Благовіщенської міської ради щиро вітають всіх військовослужбовців і зичуть незламної сили духу і віри у свої сили, відчуття гордості від здобутого та надійного тилу.
Своїми щоденними титанічними зусиллями ви даруєте надію і наближаєте мирне небо над всією Україною.
У ваших руках – добробут українського народу. Нехай попереду будуть тільки перемоги!
Зі святом!