Відбулося дванадцяте засідання сесії міської ради восьмого скликання

Дата: 17.12.2021 15:57

Відбулося дванадцяте засідання сесії міської ради восьмого скликання за участі міського голови, його заступників, старост та керівників структурних підрозділів міської ради, жителів громади, керівників  установ та організацій. Розглянуто 166 питань, зокрема ряд питань, які стосуються передачі майна комунальної власності установам громади, прийнято бюджет  Благовіщенської міської територіальної громади на 2022 рік, затверджено фінансові плани КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Благовіщенської міської  ради та КНП "Благовіщенська лікарня" Благовіщенської міської ради, затверджено ряд програм,  взято на баланс об’єкти водопостачання, тощо.  Розглянуто ряд питань земельного характеру.