«Ми тебе чекаєм, Святий Миколаю!..»

Дата: 22.12.2021 15:02

«Ми тебе чекаєм, Святий Миколаю!..»-такою піснею завершилося гарне передноворічне свято «Здрастуй, зимонько весела!» , яке підготували і провели викладачі та учні Благовіщенської школи мистецтв, - веселе, дитяче,  казкове.

Фото без опису

Безліч прекрасних концертних  номерів підготували діти – грали на різних музичних інструментах, співали, танцювали, а хто й підготував гарну зимову виставку картин у фойє Школи мистецтв – це учні образотворчого мистецтва Раїси Борисівни Реснянської. І всіх їх об’єднало бажання зустріти щедрого, доброго Святого Миколая, що завжди приходить до дітей із подарунками . І, таки, дочекалися. Кожен учень Школи мистецтв отримав очікуваний смачний подаруночок. А допоміг  Миколаю зі смаколиками  наш Благовіщенський міський голова Віталій Довгополий .

Фото без опису