Свято в дитячому садку

Дата: 22.12.2021 16:01

Свято в дитячому садку — велика складова частина освітнього процесу. Заходи активно впливають на формування особистості дошкільника, дозволяють проявити навички, вміння, творчу ініціативу, підводять певний підсумок педагогічної роботи.

Із 13 по 30 грудня у  закладах дошкільної освіти Благовіщенської міської ради традиційно проводиться  цикл грудневих  свят.  Цього року воно розпочалося   кусанням  калити на Андрія. Весело зустрічали дітлахи День Святого Миколая: дошкільники показали цікаве дійство  з піснями та віршами. Завершується цикл новорічними ранками.

Яке ж свято без подарунків? Про це подбав засновник- Благовіщенська міська рада.  Усі вихованці закладів дошкільної освіти громади отримали солодощів.