Свято в дитячому садку

Дата: 22.12.2021 16:01

Фото без описуСвято в дитячому садку — велика складова частина освітнього процесу. Заходи активно впливають на формування особистості дошкільника, дозволяють проявити навички, вміння, творчу ініціативу, підводять певний підсумок педагогічної роботи.

Фото без опису

Із 13 по 30 грудня у  закладах дошкільної освіти Благовіщенської міської ради традиційно проводиться  цикл грудневих  свят.  Цього року воно розпочалося   кусанням  калити на Андрія. Весело зустрічали дітлахи День Святого Миколая: дошкільники показали цікаве дійство  з піснями та віршами. Завершується цикл новорічними ранками.

Фото без опису

Яке ж свято без подарунків? Про це подбав засновник- Благовіщенська міська рада.  Усі вихованці закладів дошкільної освіти громади отримали солодощів.