Подарунки від Миколая

Дата: 24.12.2021 11:17

Фото без описуКоли приходить місяць грудень, усі діти з нетерпінням чекають День святого Миколая-Чудотворця. Цього Святого споконвіку любила і шанувала Україна, адже він приносить у дім радість, душевний спокій, та захищає маленьких дітей!

Уже стало доброю традицією, що саме у День Святого Миколая Центр соціальних служб Благовіщенської міської ради, вітає діток різних категорій населення з цим чудовим святом. Не став виключенням і нинішній рік. Центр у своїх вітаннях бажав міцного здоров'я, успіхів у навчанні, світлого і щасливого майбутнього, здійснення мрій та віри в дива, які творить Святий Миколай.

Загалом 84 дитини з обмеженними функціональними можливостями та 10 сімей, у яких виховується 28 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, отримали солодкі подарунки.