Шановні мешканці та гості Благовіщенської громади, друзі та колеги!

Дата: 31.12.2021 11:03

Фото без описуЩиро вітаю вас з прийдешніми святами - Новим 2022 роком та Різдвом Христовим.

Рік, що минає, був для нашої громади плідним, він приніс свої результати. Я дякую за співпрацю депутатському корпусу Благовіщенської міської ради, членам виконкому, працівникам виконавчого апарату міської ради, керівникам комунальних підприємств, установ та організацій, приватним підприємцям і всім громадянам, котрі впродовж року розвивали громаду.

Вірю, що 2022-й рік принесе нові успіхи й звершення, а добрі справи, започатковані цього року, знайдуть своє продовження у майбутньому.

У наступному році бажаю всім нам здійснити заплановані справи та мрії, а головне - миру та процвітання  нашій громаді. Нехай у теплому родинному колі пройдуть Різдвяні свята, звідусіль лунають колядки та радісний сміх, а новий 2022-й рік принесе з собою добробут в кожну оселю.

Господнього благословення, міцного здоров’я, достатку, щастя та злагоди, миру та спокою вам і вашим родинам!

З Новим Роком! З Різдвом Христовим!

Благовіщенський міський голова                       Віталій ДОВГОПОЛИЙ.