Шановні жителі Благовіщенської територіальної громади!

Дата: 06.01.2022 09:46

Наближається одне з найсвітліших і найвеличніших християнських свят – Різдво Христове. З його приходом і наші домівки, і наші серця наповнюються особливим теплом, світлом і радістю, адже Різдво – це особливий час, коли сім'я та друзі збираються разом дружним колом, щоб обмінятися теплими побажаннями.

Хай Різдво Христове наповнить ваші серця вірою, надією та коханням, а життєва нива з року в рік засівається зернами добра, щастя та благополуччя. Нехай щедра доля наділить вас і ваші родини міцним здоров’ям, взаєморозумінням і любов’ю, а проміння Вифлеємської Зорі осяє наші душі й серця світлом миру, дзвінка колядка, лунаючи в кожній родині, наповнює всіх радістю. Хай Різдво Христове утверджує нашу віру в перемогу, кріпить громаду добром, злагодою та достатком, об’єднує та надихає на нові починання, звершення і здобутки!

Гарних вам і радісних різдвяних свят!

Благовіщенський міський голова            Віталій ДОВГОПОЛИЙ