Відбулося засідання конкурсної комісії

Дата: 12.01.2022 14:41

Фото без опису12 січня 2022 року в приміщенні Благовіщенської міської ради відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення посади директора Благовіщенського  закладу дошкільної освіти "Сонечко" Благовіщенської міської ради.

Члени конкурсної комісії ознайомилися з організаційними питаннями роботи комісії, розглянули документи претендентів на заміщення посади директора закладу дошкільної освіти "Сонечко" Благовіщенської міської ради, затвердили конкурсні завдання,  екзаменаційну  і загальну відомості, делегували представника від конкурсної комісії для ознайомлення кандидата із закладом дошкільної освіти, його трудовим колективом і представниками батьківського самоврядування та допустили кандидата до участі у конкурсі.

Відповідно до розгляду даних питань були прийнятті рішення.