До Дня Соборності України

Дата: 20.01.2022 09:21

Фото без описуВ історії становлення незалежної України особливе місце займає 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. 22 січня ввійшло до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України.  З нагоди цієї важливої історичної дати у бібліотеках Благовіщенської МПБ  проходили пізнавальні заходи з метою поглибленого вивчення iсторiї  та культурних надбань українського народу, виховання поваги та любові до рідного краю, його історичного минулого і сучасності. Напередодні  Дня  Соборності для учнів Благовіщенського технічного ліцею (викладач спеціальних дисциплін Андрій Верба) у бібліотеці для дорослих  було проведено  інформаційну годину «Моя соборна Україна». Ведуча розповіла про історію цього свята, про боротьбу українського народу за соборність своїх земель, про становлення і розвиток українського національного державотворення. Присутні дізналися про історичне значення  Дня Соборності України, здійснили віртуальну подорож містами України, переглянули відео про проголошення Акта злуки, прослухали вірші відомих поетів, взяли участь у грі «Моя Україна», відповідали на запитання літературно-історичної вікторини «Це моя Україна». На завершення заходу учасники ознайомилися  з книжковою виставкою «На шляху до соборності України», на якій представлена література, що висвітлює тернистий шлях України до Соборності.