Дата: 28.01.2022 15:40

Фото без опису 28 січня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. На засіданні розглянуто та прийнято наступні питання:

1. Про роботу управління фінансів та економічного розвитку Благовіщенської міської ради у 2021 році.

2. Про хід виконання Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО, операції Об’єднаних сил, членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, операції Об’єднаних сил, постраждалих учасників Революції гідності, учасників-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України та вшанування пам’яті загиблих  на 2021-2025 роки» у 2021 році.

3. Про хід виконання Програми підтримки громадських організацій Благовіщенської міської територіальної громади у 2021 році.

4. Про стан виконання Програми з охорони та збереження об’єктів культурної спадщини на території Благовіщенської міської територіальної громади на 2021-2025 роки у 2021 році.

5. Про фінансово-господарську діяльність комунального некомерційного підприємства «Благовіщенська лікарня» Благовіщенської міської ради за 2021 рік.

6. Про надання дозволу на здійснення правочину.

7-8. Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання малолітніх дітей.

9. Про роботу виконавчого комітету міської ради із зверненнями громадян за 2021 рік.

10. Про внесення змін до штатного розпису та затвердження штатного розпису комунального підприємства «Комсервіс» Благовіщенської міської ради.

11. Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків Благовіщенської міської ради.

12. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень у м. Благовіщенське.

13. Про внесення змін до штатного розпису та затвердження штатного розпису Благовіщенського міського підприємства «Комунальник».

14. Про визначення замовника робіт по об’єкту “Капітальний ремонт ділянки дороги по вул. Лесі Українки в м. Благовіщенське Кіровоградської області”.

15. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28 жовтня 2021 року № 181.

16. Про розгляд протоколів про адміністративні правопорушення.