Важлива інформація! Про міри по збереженню від пошкоджень кабельних ліній зв'язку на території громади

Дата: 03.02.2022 14:37

Фото без описуВідповідно до пункту 1 рішення  тринадцятої сесії Благовіщенської  міської ради від 28 січня 2022 року №1054 заборонено на території громади в місцях проходження підземних кабельних ліній зв'язку, які належать ТОВ "Атраком" та ПрАТ "ВФ-Україна", проведення будь яких земельних  робіт на глибині більше ніж 30 см, без попереднього погодження і письмового дозволу землевпорядника та виклику на місце робіт працівника ТОВ «Атраком», розташованого за адресою: 20300, м. Умань, вул. І. Мазепи, 1 офіс 301, 3 поверх; тел/факс: (04744) 4-67-67; моб.: (067) 462-26-19, (067) 462-26-20, (067) 549-11-54. Виклик працівника зв’язку повинен бути здійснений за 3 доби до початку виконання робіт.

Для ознаймлення з рішенням міської ради від 28.01.2022 р №1054 натисніть " Рішення"

Схеми розташування кабельних ліній звязку на території Благовіщенської міської територіальної громади: