Протидія торгівлі людьми

Дата: 09.02.2022 15:23

Фото без описуСкладна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття та низька якість життя населення і далі змушують громадян шукати роботу за кордоном. Мільйони людей, які шукають кращої долі, потрапляють у тенета торговців людьми. Жертвою торгівлі людьми може стати будь-яка людина, незалежно від віку та статті. Основний принцип, за яким торговці обирають собі жертву, - це уразливий стан особи.

Фото без опису09.02.2022 року, з метою інформування населення громади, працівники Центру соціальних служб Благовіщенської міської ради на базі Благовіщенської філії Кіровоградського центру зайнятості провели лекцію, розповіли як убезпечити себе та своїх близьких під час перетину кордону, про переваги та деякі юридичні аспекти легального працевлаштування та надали корисні поради.