У громаді встановлено "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки

Дата: 14.02.2022 16:17

Фото без опису14 лютого 2022 р. відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому слухалися питання «Про встановлення на території міської територіальної громади «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки та запровадження посилених заходів контролю за дотриманням встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів»; «Про стан захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом  SARS-CoV-2 на території  Благовіщенської міської територіальної громади»; «Про стан вакцинації на території міської територіальної громади». Із зазначених питань доповідали головний лікар КНП «Благовіщенська лікарня» Благовіщенської міської ради Леонід СЕМКО, головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Благовіщенської міської ради» Ірина ДАНИЛЬЧЕНКО та начальник відділу освіти та молоді міської ради Володимир ЛУЦЕНКО.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), за результатами щоденної оцінки відповідних ознак епідемічної небезпеки на території міської територіальної громади встановлюється «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки та запроваджуються посилені заходи контролю за дотриманням встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів.

На засіданні зазначено важливість проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення, зокрема, подвірних обходів з метою залучення більшої кількості людей,  особливо дітей з 12 до 18 років та осіб старших 60 років, до вакцинації.