Пленарне засідання шістнадцятої сесії Благовіщенської міської ради

Дата: 23.02.2022 16:02

Фото без опису23 лютого відбулося пленарне засідання шістнадцятої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання. На засіданні депутати розглянули питання «Про внесення змін та доповнень до рішення Благовіщенської міської ради від 17 грудня 2021 року № 920 “Про бюджет Благовіщенської міської територіальної громади на 2022 рік”» та заслухали звіт про виконання бюджету Благовіщенської міської територіальної громади за 2021 рік.  Також затвердили програму розвитку малого та середнього підприємництва на території Благовіщенської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, заслухали звіти  старост Благовіщенської міської ради про проведену роботу за 2021 рік та звіти постійних комісій Благовіщенської міської ради. Найбільше розглянуто земельних питань.