Увага! Важливо!

Дата: 27.02.2022 16:08

Розпорядження міського голови
Відповідно до п. 13 ст. 8 Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” на час дії військового стану в Україні:
Заборонено з 27 лютого 2022 року продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива на території Благовіщенської міської територіальної громади у стаціонарних об’єктах торгівлі, малих архітектурних формах та у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, та розпиття їх у громадських місцях.
Заборонено з 27 лютого 2022 року закладам ресторанного господарства (кафе, бари, ресторани) продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива на території Благовіщенської міської територіальної громади.
Дія розпорядження поширюється на всіх суб'єктів господарювання на території Благовіщенської міської територіальної громади незалежно від форм власності.